Procesor graficzny NVIDIA A10 zapewnia wydajność, której projektanci, inżynierowie, artyści i naukowcy potrzebują, aby sprostać dzisiejszym wyzwaniom. Kompaktowy, jednoslotowy procesor graficzny o mocy 150 W w połączeniu z oprogramowaniem NVIDIA Virtual GPU (vGPU) może przyspieszyć wiele obciążeń w centrach danych — od infrastruktury wirtualnych pulpitów bogatej w grafikę (VDI) po sztuczną inteligencję — w łatwym w zarządzaniu, bezpiecznym i elastycznym infrastrukturę, którą można skalować w celu dostosowania do wszelkich potrzeb.

Pobierz arkusz danych NVIDIA A10

Zasilany przez NVIDIA
Architektura Ampere

Poznaj serce najbardziej wydajnych i elastycznych
centrów danych na świecie.

Dowiedz się więcej

Funkcje profesjonalne

NVIDIA A10 łączy w sobie wydajność i funkcje niezbędne dla bogatych w grafikę wirtualnych stacji roboczych, na których działają aplikacje do projektowania wspomaganego komputerowo (CAD) oraz elastyczność umożliwiającą przyspieszenie VDI i obliczeń.

Współpraca zdalna

Przenieś swoje wirtualne stacje robocze na wyższy poziom, rozpoczynając nową erę współpracy dzięki NVIDIA OmniverseTM, otwartej platformie stworzonej do wirtualnej współpracy. Złożone przepływy pracy związane z kreacją, projektowaniem i inżynierią wizualną ulegają transformacji, gdy użytkownicy i zespoły łączą narzędzia projektowe, zasoby i projekty w celu wspólnych iteracji w wirtualnym świecie.

Klasa korporacyjna

Uzyskaj tę samą optymalną wydajność i stabilność wirtualnych stacji roboczych wyposażonych w oprogramowanie NVIDIA RTX vWS, co fizyczne stacje robocze. Ponieważ wykorzystują sterowniki RTX Enterprise, wirtualne stacje robocze korzystają z szeroko zakrojonych testów w szerokim zakresie aplikacji branżowych i certyfikatów od ponad 100 niezależnych dostawców oprogramowania (ISV).

Wizualizacja 3D

Uruchamiaj profesjonalne aplikacje do wizualizacji 3D z centrum danych dzięki oprogramowaniu NVIDIA RTX™ Virtual Workstation (vWS) — jedynym wirtualnym stacjom roboczym obsługującym technologię NVIDIA RTX. RTX umożliwia niesamowite projekty 3D, fotorealistyczne symulacje i oszałamiające efekty wizualne szybciej niż kiedykolwiek.

Aplikacje przyspieszane przez sztuczną inteligencję

Wprowadź moc sztucznej inteligencji do obliczeń wizualnych dzięki NVIDIA RTX. RTX umożliwia programistom tworzenie aplikacji wspomaganych sztuczną inteligencją, które zapewniają użytkownikom końcowym niespotykane dotąd przyspieszenie przepływu pracy. To radykalnie przyspiesza kreatywność artystów i projektantów, uwalniając czas i zasoby poprzez inteligentną manipulację obrazami, automatyzację powtarzalnych zadań i optymalizację procesów wymagających dużej mocy obliczeniowej.

Interaktywne renderowanie

Uzyskaj w pełni interaktywną, fotorealistyczną wizualizację w oknie aplikacji, łącząc się z jednym lub większą liczbą serwerów, aby zwiększyć wydajność wirtualnego pulpitu. Wykorzystując wspólną pulę zasobów centrum danych akcelerowanych przez procesor graficzny do obsługi wirtualnych stacji roboczych i węzłów renderowania, zwiększa się produktywność i można szybciej realizować projekty.

Dane techniczne i funkcje A10

FP32 31.2 teraFLOPS
TF32 Tensor Core 62.5 teraFLOPS | 125 teraFLOPS*
BFLOAT16 Tensor Core 125 teraFLOPS | 250 teraFLOPS*
FP16 Tensor Core 125 teraFLOPS | 250 teraFLOPS*
INT8 Tensor Core 250 TOPS | 500 TOPS*
INT4 Tensor Core 500 TOPS | 1,000 TOPS*
RT Core 72 RT Cores
Encode/decode 1 encoder
2 decoder (+AV1 decode)
GPU memory 24GB GDDR6
GPU memory bandwidth 600GB/s
Interconnect PCIe Gen4 64GB/s
Form factors Single-slot, full-height, full-length (FHFL)
Max thermal design power (TDP) 150W
vGPU software support NVIDIA Virtual PC, NVIDIA Virtual Applications, NVIDIA RTX Virtual
Workstation, NVIDIA Virtual Compute Server, NVIDIA AI Enterprise

Platforma EGX do profesjonalnej wizualizacji

NVIDIA A10 wraz z oprogramowaniem NVIDIA vGPU stanowi serce platformy NVIDIA EGX™ nowej generacji. Certyfikowany przez firmę NVIDIA do profesjonalnej wizualizacji, zapewnia wydajność i funkcje, które umożliwiają profesjonalną grafikę i przetwarzanie danych w dowolnym miejscu.

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z naszym Specjalistą
z Działu Sprzedaży

Skontaktuj się z nami

Przeglądaj katalog serwerów, aby uzyskać pełną listę systemów wyposażonych w GPU NVIDIA.

ZOBACZ KATALOG SERWERÓW