Od 34 lat ATTO Technology, Inc. jest światowym liderem na rynkach IT oraz mediów i rozrywki, specjalizującym się w łączności sieciowej i pamięci masowej oraz rozwiązaniach infrastrukturalnych dla środowisk obliczeniowych o największej ilości danych. ATTO współpracuje z partnerami, aby dostarczać kompleksowe rozwiązania do lepszego przechowywania, zarządzania i dostarczania danych. Działając jako rozszerzenie zespołów projektowych klienta, ATTO produkuje adaptery hosta, adaptery sieciowe, inteligentne mosty, adaptery Thunderbolt™ i oprogramowanie. Rozwiązania ATTO zapewniają wysoki poziom łączności ze wszystkimi interfejsami pamięci masowej, w tym Fibre Channel, SAS, SATA, iSCSI, Ethernet, NVMe i Thunderbolt. ATTO to siła stojąca za magazynowaniem.

Portfolio produktów do łączności pamięci masowej ATTO

ATTO oferuje firmom każdej wielkości niezrównaną gamę infrastruktury pamięci masowej i rozwiązań łączności. Od adapterów magistrali hosta (HBA) i mostów Fibre Channel po kontrolery pamięci masowej i oprogramowanie akceleracyjne — nasze produkty są zaprojektowane tak, aby skutecznie i oszczędnie pomagać klientom w zarządzaniu, przechowywaniu i dostarczaniu ich danych. Wykorzystując nowe architektury pamięci masowej i protokoły transportowe, nasze produkty zapewniają niesamowitą wydajność, instalację jednym kliknięciem i płynne przesyłanie strumieniowe danych.

XstreamCORE® Storage Connectivity

Inteligentne mostki ATTO XstreamCORE® działają jak zewnętrzne adaptery, dodając wspólny zestaw usług i funkcji do urządzeń pamięci masowej JBOD, JBOF lub RAID opartych na dyskach SSD i HDD. XstreamCORE ma zaawansowaną architekturę, która zwiększa wydajność, zwiększając opóźnienie w pamięci masowej o mniej niż cztery mikrosekundy.

ATTO ExpressSAS® SAS/SATA HBAs

Adaptery magistrali hosta ATTO (HBA) i adaptery RAID zostały zaprojektowane z wykorzystaniem najnowszych technologii, aby zapewnić wiodącą w branży wydajność. Dzięki charakterystycznym funkcjom zarządzania opóźnieniami, takim jak wbudowane Advanced Data Streaming (ADS™), karty HBA ExpressSAS® SAS/SATA i adaptery ExpressSAS® RAID zapewniają szybszy i bardziej wydajny transfer danych w przypadku najbardziej wymagających aplikacji pamięci masowej.

Thunderbolt™ Adapters

Adaptery ATTO ThunderLink® są idealnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy chcą połączyć stacjonarne i mobilne stacje robocze z obsługą Thunderbolt 3 i 2 z szeroką gamą protokołów pamięci masowej, w tym Fibre Channel, SAS/SATA i Ethernet. Nasza linia wydajnych, a jednocześnie cichych adapterów do komputerów stacjonarnych oferuje najwyższą w branży wydajność przy płynnym i niezawodnym transferze danych. Produkty posiadają certyfikat Intel Thunderbolt™ i zawierają wszelkie potrzebne SFP, QSFP i SFP28.

Urządzenie pamięci masowej oparte na pamięci RAM SiliconDisk™

ATTO SiliconDisk™ to skalowalny, najnowocześniejszy produkt pamięci masowej NVMe, który zapewnia wyższą wydajność niż rozwiązania pamięci masowej SSD oparte na pamięci flash i zapewnia znacznie mniejsze opóźnienia. Dzięki zaledwie nanosekundowemu opóźnieniu i czterem portom Ethernet 100 Gb zapewniającym przepustowość 400 Gb, pamięć masowa SiliconDisk podbija wydajność obecnych rozwiązań SSD.

NVME Switch Host Adapters

Adaptery magistrali hosta ATTO ExpressNVM™ (HBA) tworzą skalowalną pamięć masową o dużej pojemności i gęstości, którą można udostępniać i zarządzać w rozproszonych sieciach pamięci masowej. Dzięki zastrzeżonym narzędziom do zarządzania i analizy, adaptery ExpressNVM umożliwiają efektywne monitorowanie kondycji i wydajności adapterów i dysków.

Fibre Channel HBAs

Karty ATTO Fibre Channel Host Bus Adapters (HBA) zostały zaprojektowane z wykorzystaniem najnowszych technologii, aby zapewnić wiodącą w branży wydajność. Dzięki charakterystycznym funkcjom zarządzania opóźnieniami, takim jak Advanced Data Streaming (ADS™), karty HBA Celerity™ Fibre Channel zapewniają szybszy i bardziej wydajny transfer danych w przypadku najbardziej wymagających aplikacji pamięci masowej.

Inteligentne karty sieciowe

ATTO FastFrame™ to łatwe w użyciu, kompleksowe portfolio produktów Ethernet zaprojektowanych w celu zapewnienia wysokowydajnej sieci Ethernet przy jednoczesnym zminimalizowaniu zużycia zarówno mocy, jak i cykli procesora.

Oprogramowanie

Jako wiodący w branży dostawca wysokowydajnych produktów do łączności z pamięcią masową, ATTO stworzył łatwe w użyciu, powszechnie akceptowane bezpłatne narzędzie Disk Benchmark, które pomaga mierzyć wydajność systemu pamięci masowej. Disk Benchmark identyfikuje wydajność dysków twardych, dysków SSD, macierzy RAID, a także połączeń z pamięcią masową, co pozwala dostosować wydajność systemu pamięci masowej. ATTO oferuje również systemy Xtend SAN dla komputerów Mac, które umożliwiają użytkownikom systemu macOS® niezawodne, bezpieczne i wysoce interoperacyjne połączenie z dowolną standardową pamięcią masową iSCSI. Nowo dostępne rozwiązanie ATTO 360 oferuje narzędzia do dostrajania wydajności, monitorowania i diagnostyki, które zapewniają najwydajniejsze i najbardziej wydajne sieci pamięci masowej Ethernet.

Kable i akcesoria

Kable i akcesoria ATTO to najwyższej jakości, profesjonalne produkty dostępne w celu zaspokojenia szerokiego zakresu potrzeb związanych z łącznością. Te kable i akcesoria zostały przetestowane i zakwalifikowane pod kątem optymalnej wydajności, ekranowania i jakości sygnału do użytku w wielu aplikacjach infrastruktury pamięci masowej.

Jeżeli chcesz poznać pełną gamę produktów i rozwiązań firmy ATTO, zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym. Nasi eksperci odpowiedzą na każde Twoje pytanie dotyczące oferty firmy ATTO.

Skontaktuj się z naszym Działem Handlowym